Výstavba

Výstavba a rekonstrukce budov

„Záleží nám na kvalitě vstupních materiálů a precizně odvedené práci – ať to stojí za to.“
Stavební firma DAV, Ostrava

Zaměřujeme se na výstavbu rozsáhlých developerských projektů, skladových hal, stavby občanské vybavenosti, rekonstrukce budov, zateplení fasád, revitalizace domů, rekonstrukci a výstavbu domů na klíč.

Jsme generálním dodavatelem

Specializujeme se na generální dodávky novostaveb i rekonstrukcí. Díky silnému postavení na trhu a více než 30leté historii je naše stavební firma jasnou volbou pro všechny stavebníky a investory, kteří hledají profesionální přístup, 100% kvalitu, spolehlivost, bezproblémové jednání, a především ekonomickou stabilitu.

Vše pod jednou střechou

Jako generální dodavatel zajišťujeme stavbu jako celek. Zodpovídáme za kvalitu zhotovení stavby, záruky, dodržení všech standardů, norem a přesné plnění podle projektové dokumentace. Na rozdíl od subdodavatele, který je nasmlouvaný pouze na dílčí stavební práce, máte v rámci generální dodávky vše pod jednou střechou.

Rychle, kvalitně a bez zbytečných potíží

Stavba formou subdodávek stojí investora spoustu času a úsilí. Najít kvalitní řemeslníky a sladit všechny termíny bývá složité, celá stavba se prodlužuje a potíže mohou nastat také při řešení reklamací. Jako generální dodavatel se postaráme o rychlý a bezproblémový průběh stavby. Máme kvalitní stavební dozor, který včas upozorní na případné nedostatky a zjedná okamžitou nápravu. Nebudete se muset dohadovat s řemeslníky, kteří se mnohdy vymlouvají jeden na druhého, ani řešit nedodržování termínů.

Svěřte svou stavbu do rukou profesionálů.

kontaktujte nás

Více než 30 let zkušeností

Zkušenosti jsou v oboru stavebnictví zásadní. Při stavbě budov není prostor pro chyby a zbytečné přešlapy. Od roku 1990 byla naše stavební firma u mnoha náročných zakázek, které prověřily naše dovednosti. Máme za sebou spoustu úspěšných projektů – výstavba hal, výstavba rodinných domů, složité architektonické návrhy, ale i rozsáhlé revitalizace panelových domů nebo rekonstrukce průmyslových budov.

Ať už plánujete postavit malý dům nebo velkou průmyslovou halu, s námi to zvládnete rychle a bez zbytečných starostí.

Vlastní technické vybavení

Rozsáhlý vozový park, kvalitní stavební stroje a moderní technologie. To je při naší práci naprostý základ. Díky kvalitní technice dokážeme realizovat i ty nejnáročnější požadavky. Včas, precizně a podle přání klienta.

100 kvalitních zaměstnanců

Víme, že bez kvalitních zaměstnanců to nejde. Proto zaměstnáváme stovku zkušených a řemeslníků a kvalifikovaných odborníků, na které se můžeme kdykoliv spolehnout.

Od projektu až po kolaudaci

Postavit dům nebo budovu vyžaduje důkladnou přípravu. Rádi vám odborně poradíme a zajistíme vypracování projektu architektem. Pokud už projekt máte, společně ho připravíme k realizaci, upozorníme na případné nedostatky a pomůžeme se změnou stavby před dokončením. Zajistíme zkrátka vše potřebné, od přenesení vašich myšlenek a přání na papír až po kolaudaci hotové stavby.

Výstavba a rekonstrukce budov od základů až po střechu.
Kontaktujte nás a staňte se jedním z našich spokojených klientů.

kontaktujte nás

Poslední reference z výstavby

Zajištění stavební jámy

Zajištění stavební jámy

Celá reference

Výstavba 25 rodinných domů

Výstavba 25 rodinných domů pro developerský projekt

Celá reference

Výstavba moderního rodinného domu

Výstavba rodinného domu z monolitické konstrukce

Celá reference
Máte Zájem o naše služby?
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů zde.