Výstavba

Výstavba a rekonstrukce budov

„Záleží nám na kvalitě vstupních materiálů a precizně odvedené práci – ať to stojí za to.“
Stavební firma DAV, Ostrava

Zaměřujeme se na výstavbu rozsáhlých developerských projektů, skladových hal, stavby občanské vybavenosti, rekonstrukce budov, zateplení fasád, revitalizace domů, rekonstrukci a výstavbu domů na klíč.

Jsme generálním dodavatelem

Specializujeme se na generální dodávky novostaveb i rekonstrukcí. Díky silnému postavení na trhu a více než 30leté historii je naše stavební firma jasnou volbou pro všechny stavebníky a investory, kteří hledají profesionální přístup, 100% kvalitu, spolehlivost, bezproblémové jednání, a především ekonomickou stabilitu.

Vše pod jednou střechou

Jako generální dodavatel zajišťujeme stavbu jako celek. Zodpovídáme za kvalitu zhotovení stavby, záruky, dodržení všech standardů, norem a přesné plnění podle projektové dokumentace. Na rozdíl od subdodavatele, který je nasmlouvaný pouze na dílčí stavební práce, máte v rámci generální dodávky vše pod jednou střechou.

Rychle, kvalitně a bez zbytečných potíží

Stavba formou subdodávek stojí investora spoustu času a úsilí. Najít kvalitní řemeslníky a sladit všechny termíny bývá složité, celá stavba se prodlužuje a potíže mohou nastat také při řešení reklamací. Jako generální dodavatel se postaráme o rychlý a bezproblémový průběh stavby. Máme kvalitní stavební dozor, který včas upozorní na případné nedostatky a zjedná okamžitou nápravu. Nebudete se muset dohadovat s řemeslníky, kteří se mnohdy vymlouvají jeden na druhého, ani řešit nedodržování termínů.

Svěřte svou stavbu do rukou profesionálů.

kontaktujte nás

Více než 30 let zkušeností

Zkušenosti jsou v oboru stavebnictví zásadní. Při stavbě budov není prostor pro chyby a zbytečné přešlapy. Od roku 1990 byla naše stavební firma u mnoha náročných zakázek, které prověřily naše dovednosti. Máme za sebou spoustu úspěšných projektů – výstavba hal, výstavba rodinných domů, složité architektonické návrhy, ale i rozsáhlé revitalizace panelových domů nebo rekonstrukce průmyslových budov.

Ať už plánujete postavit malý dům nebo velkou průmyslovou halu, s námi to zvládnete rychle a bez zbytečných starostí.

Vlastní technické vybavení

Rozsáhlý vozový park, kvalitní stavební stroje a moderní technologie. To je při naší práci naprostý základ. Díky kvalitní technice dokážeme realizovat i ty nejnáročnější požadavky. Včas, precizně a podle přání klienta.

100 kvalitních zaměstnanců

Víme, že bez kvalitních zaměstnanců to nejde. Proto zaměstnáváme stovku zkušených a řemeslníků a kvalifikovaných odborníků, na které se můžeme kdykoliv spolehnout.

Od projektu až po kolaudaci

Postavit dům nebo budovu vyžaduje důkladnou přípravu. Rádi vám odborně poradíme a zajistíme vypracování projektu architektem. Pokud už projekt máte, společně ho připravíme k realizaci, upozorníme na případné nedostatky a pomůžeme se změnou stavby před dokončením. Zajistíme zkrátka vše potřebné, od přenesení vašich myšlenek a přání na papír až po kolaudaci hotové stavby.

Výstavba a rekonstrukce budov od základů až po střechu.
Kontaktujte nás a staňte se jedním z našich spokojených klientů.

kontaktujte nás

Poslední reference z výstavby

Revitalizace a rekonstrukce bytového domu

Revitalizace a rekonstrukce bytového domu v centru Prahy

Celá reference

Zajištění stavební jámy

Zajištění stavební jámy

Celá reference

Výstavba 25 rodinných domů

Výstavba 25 rodinných domů pro developerský projekt

Celá reference

Výstavba moderního rodinného domu

Výstavba rodinného domu z monolitické konstrukce

Celá reference
Máte Zájem o naše služby?
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů zde.