Demolice

Demolice objektů

„Kde je vůle, tam je cesta.“
Realizační tým DAV, a.s.

Více než třicetiletá historie

Na stavebním trhu působíme již od roku 1990 a od počátku založení se specializujeme na demoliční práce a bourací práce všech druhů i velikostí. Postaráme se o demolice staveb, likvidaci starých ekologických zátěží a zajistíme také výškové a trhací práce. Zkušenosti v tomto odvětví stavebního oboru jsou nesmírně důležité. Díky naší dlouholeté praxi jsme si jisti svou pozicí.

Portfolio strojového parku

Díky vlastnímu rozsáhlému strojovému parku jsme připraveni na rychlou realizaci projektů. Nejsme vázáni na subdodavatele těchto služeb. To je jedna z našich obrovských výhod z hlediska plnění termínů a návazností na časový harmonogram během každé zakázky.

Dobře sehraný tým

Díky stovce našich kvalifikovaných zaměstnanců reagujeme rychle a včas na potřeby našich zákazníků. Vyhodnocujeme jejich požadavky v rámci poradenské činnosti a ladíme konkrétní cíle s očekáváním.

Individuální přístup

Přání a požadavky klientů bývají různé. S ohledem na každý obchodní případ vyhodnotíme stávající stav, navrhneme možná řešení a stanovíme konkrétní technologický postup. Klienta seznámíme s projektovou dokumentací, kterou jsme schopni sami vypracovat. A navíc v případě likvidací ekologických zátěží zajistíme odvoz a likvidaci suti včetně dalších legislativních náležitostí. Našim klientům se snažíme vždy zajistit hladký průběh celého projektu.

Zvolte si spolehlivého a stabilního partnera.
Jsme specialisté na demolice a výstavbu
.

kontaktujte nás

Poslední reference z demolicí

Demontáž střechy výrobní haly

Demontáž střechy výrobní haly

Celá reference

Demontáž střešního pláště výrobní haly

Demontáž střešního pláště výrobní haly – Demontáž střechy

Celá reference
Máte Zájem o naše služby?
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů zde.