O společnosti

Stavební společnost DAV a.s.

Stavební společnost DAV, a.s. je ryze českou společností, která byla založena v roce 1990. Od této chvíle jsme ušli kus cesty. Díky tomu vám můžeme nabídnout bohaté zkušenosti, silné postavení na trhu, sehraný tým profesionálů a komplexní služby ve všech oblastech stavební činnosti. Sídlo společnosti je ve městě Ostrava, ale působíme po celé ČR. Nově nás najdete také na Slovensku.

Divize demolice & výstavba

Akciová společnost DAV se dělí na dvě divize – Demolice a Výstavba. Díky špičkové kvalitě a komplexní nabídce jsme si na trhu vybudovali silné postavení. Velkou výhodou je také náš rozsáhlý vozový park. Disponujeme širokou škálou stavebních strojů a realizujeme i velmi náročné zakázky.

Jsme stavební firma s komplexním zaměřením

Naše vize a mise

Hlavní vizí společnosti je v prvé řadě splňovat, se snahou překonávat, očekávání našich zákazníků, prostřednictvím služeb, které společnost DAV, a.s. nabízí. Zakládáme si na kvalifikaci a odbornosti našich zaměstnanců. Naše vize zahrnují také expanzi na zahraniční trhy. Aktuálně se zaměřujeme na Slovenský trh.

Hledáme nová, moderní řešení a posouváme naše limity. Naše mise je zajistit bezproblémový průběh vaší zakázky. Spolehněte se na kompletní servis, který zahrnuje vše potřebné – od přípravných prací přes poradenství, vyhotovení projektové dokumentace, součinnost na příslušných úřadech až po samotnou realizaci stavby.

Každá zakázka nás posouvá dopředu

Každý obchodní případ je odlišný, specifika a preference klientů se vyvíjí a díky tomu se vyvíjíme i my. Tento prostor pro zlepšení se promítá také do kooperace s našimi dodavateli.

Proč právě stavební firma DAV?

  • Díky bohatým zkušenostem a špičkové technice zvládneme i nejnáročnější zakázky.
  • Máme stabilní postavení na trhu již od roku 1990.
  • Zakládáme si na vzájemné důvěře a politice jakosti.
  • Jsme dokonale sehraný tým se stovkou kvalifikovaných a zkušených zaměstnanců.
  • Zajišťujeme hladký průběh komplexních zakázek, ale i dílčích prací.

Politika integrovaného systému řízení

Spokojený zákazník, který nás dále doporučí, je nejlepší odměnou za naši práci. Proto je pro nás kvalita, 100% servis, spokojenost zákazníka a dobré dodavatelsko-odběratelské vztahy na prvním místě. Naše stavební firma prosazuje politiku integrovaného systému řízení (ISŘ), která je orientovaná na splnění požadavků našich zákazníků a všech interesovaných subjektů.

To vše by nešlo bez našich zkušených a kvalifikovaných zaměstnanců, kterým patří náš velký dík. Náš sehraný tým zapojujeme do všech procesů společnosti a každého zaměstnance motivujeme k seberealizaci v rámci firmy. Protože pouze spokojený zaměstnanec odvádí špičkovou práci. Zároveň dbáme na maximální podporu zvyšování odborné kvalifikace.

Obecné procesní a systémové přístupy k řízení a tvorbu rozvoje společnosti zajišťujeme prostřednictvím norem ČSN EN ISO řady 9000, ČSN EN ISO řady 14000 a ČSN EN ISO 45000. Jsou to pro nás opěrné body, pomocí kterých zdokonalujeme procesy uvnitř společnosti, zvyšujeme kvalitu životního prostředí, zajišťujeme bezpečnost práce při výkonu činnosti a dbáme na kvalitu a bezpečnost našich produktů. Myslíme i na zítřky, a proto minimalizujeme ekologickou zátěž při veškerých našich činnostech a klademe velký důraz na bezpečnost a zdraví při práci.

Hledáte spolehlivého partnera pro výstavbu, rekonstrukce budov, revitalizace, zemní práce či demolice?
Prohlédněte si naše reference a staňte se jedním z našich spokojených klientů.
Stačí nás kontaktovat, o zbytek se postaráme my.

kontaktujte nás

Máte Zájem o naše služby?
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů zde.